Sıkça Sorulan Sorular

Şimdi daha fazlasını öğrenin ve özellikleri keşfedin

İşletmem için neden yerkap kullanmalıyım?

İşletmeler için, müşterilere hızlı ve esnek randevu alma imkanı sunmanın yanı sıra, diğer işletmelere kıyasla daha kolay bulunabilirlik fırsatı sağlar. Güçlü organizasyon özellikleri ve düzenli güncellemeler, işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmalarına ve etkili bir zaman yönetimi sağlamalarına katkıda bulunur.

İşletme hesabı nasıl oluşturabilirim?

Hesabınızdan ayarlar sekmesinden İşletme Hesabına Geç seçeneğini tıklayarak bilgilerinizi doldurmanız yeterli. Tebrikler! Artık binlerce müşteriye ulaşabilir ve randevularınızı yönetebilirsiniz.

Nasıl randevu oluşturabilirim?

İşletme hesabınızdan Ayarlar sekmesine giderek, Randevular seçeneğini seçiyorsunuz. Sağ üst köşede bulunan Ekle butonuna tıklayarak, oluşturmak istediğiniz randevunun bilgilerini giriyorsunuz ve randevunuz başarıyla oluşturulmuş oluyor.

Rezervasyonlarımı nasıl görüntüleyebilirim?

İşletmenizdeki rezervasyonları hızlı bir şekilde görmek için ana sayfa üzerindeki Hızlı Erişim menüsünden ya da Ayarlar sayfasında bulunan Rezervasyonlar seçeneğine tıklayabilirsiniz.

İşletmeme çalışanlarımı ekleyebilir miyim?

Evet, çalışanlarınızı işletmenize kolayca ekleyebilirsiniz. Bunun için çalışanlarınızın Yerkap uygulamasına kayıt olmaları gerekmektedir.

İşletmeme çalışanlarımı nasıl ekleyebilirim?

Uygulama üzerinde Ayarlar sekmesine giderek, İşletme Kullanıcıları seçeneğine tıklayın. Sağ üst köşede bulunan Ekle butonuna tıklayarak eklemek istediğimiz kullanıcının mail adresini girin. Unutmayın, eklemek istediğiniz kullanıcı Yerkap'a üye olmalıdır. Davetiye gönder butonuna bastığınızda kullanıcının mail adresine onaylama maili gönderilir. Kullanıcı onayladığında, şirketinize eklenmiş olacaktır.

İşletmeme eklediğim çalışanlarım neler yapabilir?

İşletmenize eklediğiniz kullanıcılar, rezervasyonları takip edebilir ve gerektiğinde düzenleyebilirler ancak yönetici özelliklerine sahip olamazlar.

Hala sorularınız mı var?

Herhangi bir ihtiyacınızda size yardımcı olabilimek adına [email protected] mail adresimiz üzerinden veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Bültene abone ol

Güncellemeleri takip et ve avantajlardan faydalan!
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.