Sıkça Sorulan Sorular

Şimdi daha fazlasını öğrenin ve özellikleri keşfedin

Yerkap nedir?

Yerkap, sadece bir randevu uygulaması olmanın ötesinde; aynı zamanda en sevilen, en yakın ve size özel kişiselleştirilmiş işletmelere harita üzerinden kolayca ulaşmanızı sağlar. İşletmelerin kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, seçtiğiniz işletmeden tek bir tıklama ile randevu alabilir ve tüm randevularınızı tek bir uygulama üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz. Sizce de harika değil mi? Daha fazlasını keşfetmek için hemen indirin!

Yerkap uygulamasını neden kullanmalıyım?

Tek bir uygulama üzerinden kullanıcılarımıza ihtiyaçlarına uygun işletmelere kolayca ulaşma imkanı sunuyoruz. Zaman yönetimini yardımcı olarak randevuların kolayca alınmasını sağlıyoruz. Randevuların kaydedilmesi ve takip edilmesi sayesinde, kullanıcılar planlarını daha etkili bir şekilde organize edebilir ve randevularını rahatlıkla takip edebilirler. Bizimle birlikte, randevu almak artık daha kolay ve daha hızlı.

Hesabımı oluşturmak ne kadar sürer?

Yerkap’ta hesap oluşturmak çok basit. Uygulamamızı indirdikten sonra Kayıt Ol seçeneğine tıklayın. Sadece e-posta adresinizi girip şifrenizi belirleyerek hesap oluşturabilirsiniz!

Nasıl rezervasyon alabilirim ?

İşletme üzerine tıkladıktan sonra randevunuzu seçebilir çıkan takvimde istediğiniz gün ve saati rezervasyon alabilirsiniz

Nasıl rezervasyon iptal edebilirim?

Uygulama üzerinde Ayarlar sekmesine tıklayarak, ardından Rezervasyonlar seçeneğini seçerek istediğiniz rezervasyonu iptal edebilirsiniz.

Rezervasyona gelinmediği takdirde ne olur?

Rezervasyona gelinmediği taktirde tekrarlanan işlemlerde kullanıcı kısıtlaması uygulanır.

Hala sorularınız mı var?

Herhangi bir ihtiyacınızda size yardımcı olabilimek adına [email protected] mail adresimiz üzerinden veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Bültene abone ol

Güncellemeleri takip et ve avantajlardan faydalan!
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.